1

MARKA

BARTMANSKA to autorska młoda marka założona przez Klaudię Bartmańską w 2015 roku. Marka cały czas się rozwija stopniowo określając swoje miejsce na polskim rynku modowym. Kolekcje szyte w Polsce występują w krótkich, limitowanych seriach, co stanowi alternatywę dla masowej produkcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek oprócz gotowych modeli realizujemy również zamówienia indywidualne.

PROJEKTANT

Klaudia Bartmańska, założycielka marki pochodzi z Zamościa. Ukończyła studia inżynierskie na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Po odbyciu stażu w pracowni NABITO Architects w Barcelonie i obronie dyplomu podjęła decyzję o rozpoczęciu nauki w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Po ukończeniu szkoły przez niespełna 2 lata pracowała w atelier projektanta Macieja Zienia do momentu, w którym podjęła decyzję o skupieniu się na kreowaniu własnej marki BARTMANSKA.

zdjęcie_bcg3
zdjęcie_bcg5

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Oferujemy usługę projektowania i szycia na miarę. Zapraszamy do umówienia się na indywidualne spotkanie, podczas którego projektantka wysłucha Twoich oczekiwań i zaproponuje projekt przygotowany specjalnie dla Ciebie uwzględniający kształt Twojej sylwetki, odpowiednio dobraną kolorystykę, formę oraz tkaniny. Zamówienia indywidualne obejmują: stroje casualowe, suknie wieczorowe i ślubne.
Usługa dostępna na terenie Warszawy. Istnieje możliwość konsultacji mailowej / telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań bądź umówienia spotkania.
contact@bartmanska.eu (+48) 606323372

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart