Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze w przypadku rzeczy dostępnych w magazynie. Potrzebujesz pilnie jakiejś rzeczy? Jeśli zastanawiasz się czy dany produkt zdąży do Ciebie dojść na czas – daj nam znać w uwagach do zamówienia lub wyślij wcześniej do nas zapytanie poprzez wiadomość na naszej stronie na Facebooku / Instagramie (wybierając tą opcję uzyskasz odpowiedź najszybciej) lub mailowo na adres: contact@bartmanska.eu

Możliwości przesyłki do Polski:

Oferujemy dwa rodzaje przesyłek kurierskich: dla małych gabarytowo produktów koszt wysyłki wynosi 15zł, dla większych gabarytów 19zł. Jeśli interesuje Cię wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej skontaktuj się z nami w tej sprawie mailowo na adres: contact@bartmanska.eu .

Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych.

Odbiór osobisty: Sklepy partnerskie (w godzinach otwarcia). Przejdź do zakładki: „KONTAKT” i sprawdź, gdzie stacjonarnie możesz przymierzyć i kupić produkty marki.

Możliwości przesyłki do UE:

Przesyłka kurierska: 80 zł (deklarowany termin doręczenia – 4 dni robocze)

Możliwości przesyłki do krajów poza UE:

W przypadku przesyłek poza UE prosimy o wcześniejszy kontakt na adres contact@bartmanska.eu. Przekażemy Ci wskazówki dotyczące zamówienia. Cena przesyłki jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.

Wymiany i zwroty

Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu produktu zakupionego w sklepie internetowym w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Jeśli chcesz wymienić produkt na inny model lub rozmiar, odeślij go wraz z informacją o wymianie, a my w ciągu kilku dni od odbioru na własny koszt odeślemy do Ciebie wybrany produkt (dotyczy to jedynie wymian na terenie Polski). Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, najlepiej jest jednak zamówić nowy produkt, a zwrócić poprzedni. Takie rozwiązanie jest też konieczne przy przesyłkach zagranicznych.

Zwracane artykuły muszą być nieużywane i posiadać oryginalne metki.

Prosimy o odsyłanie produktów na adres:

Butik LAGO

Ul. Stefana Jaracza 8

00-378 Warszawa

T: 606 323 372

W sprawach związanych z dostawami, wymianami i zwrotami prosimy o kontakt na adres: contact@bartmanska.eu lub telefonicznie na numer 606 323 372 (w godzinach 11:00-17:00).

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart